Contact Admin Links Photos About Guest Book Home

Atilla Gösterişli 8 Mart 1961'de Ankara'da doğdu.

İlkokulu Ankara Neşe İlkokulunda bitirdi.TED Ankara Kolejinde ortaokul okuduktan sonra ailesinin İstanbul'a taşınmasıyla Kadıköy Maarif Kolejinde liseyi tamamladı.

Üniversite için tekrar Ankara'ya dönüp. A.Ü Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek okulundan lisansını aldı.. Grafikerlik, kameramanlık, yönetmen asistanlığı ile beraber süren Yüksek lisansını M.Ü Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema bölümde tamamladı. 1988 yılında ilk belgesel filmi "Istanbul bir Tarih ve Kültür Şehri" çekti.

Bilgisayarla çizgi film çalışmalarını sürdürürken 1988 yılında kurduğu bilgisayar firması Kilim Bilgi İşlem Sistemleri sektöründe hızla yükseldi. Yazılım ve ağ hizmetleri konularında çalışan bu şirkette genel müdürlük yaparken, M.Ü İngilizce İşletme Organizational Behaviour bölümünde doktora derslerini takip etti. 1995 yılında Türkiye'nin ilk Internet servis sağlayıcılarından KilimNet'in kurucusu oldu. 2000 yılından itibaren de KilimNet'in genel müdürlüğünü yapmaya başladı. Kilim Bilgi İşlem Sistemlerini 2004 yılında devretti. Halen KilimNet Bilişim ve İletişim Teknolojileri genel müdürüdür..